Radio Zamek Nadaje Podcast

Światło Pochodzi ze Wschodu

17:00 – 19:00 piątek
Światło Pochodzi ze Wschodu to audycja, która prezentuje różne aspekty życia, w nieoczywisty sposób z perspektywy wedyjskiej.
Wedy są starożytnymi pismami, których wizja rzeczywistości często jest ponadczasowa. Postrzeganie rzeczywistości z perspektywy Wed w wielu przypadkach rzuca nowe światło na zagadnienia, z którymi każdy z nas obcuje na co dzień. Dodatkowo dają one nam możliwość poznania nowych obszarów rzeczywistości.
Wedy to nie tylko metafizyka to często pragmatyczne wykorzystanie zasad rządzących rzeczywistością, w której na co dzień żyjemy.
Audycja Światło Pochodzi ze Wschodu to także MUZYKA.
Muzyka stanowi ważną część naszych spotkań. Zawsze wyszukajmy dla Was muzykę nieoczywistą, intrygującą i mamy nadzieję ciekawą, ale to ocenicie sami zaglądając do nas w co drugi piątek.

Każda audycja Światło Pochodzi ze Wschodu jest prowadzona na żywo, więc jest możliwość zadawania pytań oraz komentowania poruszanych w niej kwestii.

MADHAVA

– członek wielu jaworskich projektów muzycznych m.in Radical News, Javara Sound System, Svastica Sound System, Park Miejski. Od ponad 25 lat praktykuje wedyjską ścieżkę samorealizacji zwaną bhakti-jogą.Wejdź na patronite.pl/zameknadaje i zostań naszym patronem.

Zapraszamy do odsłuchu na żywo: radio.zameknadaje.pl/sluchaj